implant


Kayıt Ol
Popüler Makaleler
  Anket
    

   Sizce Sitemiz Kategorileri Arasında Hangi Konumda ?

   Gayet İyi
   İyi
   Orta
   İdare Eder
   Kötü
   Berbat

    
    
  • Visual Studio 2012 Visual Studio 2012
   Bu program C# Kodlarını derlemek,düzenlemek ve yeniden oluşturmak için gereklidir.
  • Adobe Flash CS6 Adobe Flash CS6
   Bu program adobe flash Kodlarını düzenlemek ve yeniden oluşturmak için gereklidir.
  • SQL Server 2008 SQL Server 2008
   Bu program sql server Kodlarını derlemek,düzenlemek ve yeniden oluşturmak için gereklidir.
  • SQL Server Managament Studio 2008 SQL Server Managament Studio 2008
   Bu program sql server 2008'in arayüzü olup daha rahat işlem yapmak için gereklidir.
  • Dream Weaver CC Dream Weaver CC
   Bu program HTML kodlarını düzenlemek ve rahat bir arayüzde çalışmak için gereklidir.
  • Notepad++ Notepad++
   Bu program Dream Wiever'in alternatifidir. Arayüzü olmasada ücretsiz ve kullanışlıdır.
  Toplam kullanıcı: 4
  Ziyaretçi: 4

  Üye: 

  - Yok

  Robot: 

  - Yok

   Son üyeler: 

  Site Kuralları

  Aşağıda Yazilimindunyasi.com'un kullanım şartları yer almaktadır. Tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılacağından lütfen dikkatle okuyun.

  Kullanım şartları dışında kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız.

  1-Kuralların Onayı : Sitemizin kurallarını, tüm üyeler kabul etmiş sayılır.

  2-Kayıt Kuralları: Sitemize üye olmanız halinde; kayıt sırasında verdiğiniz bilgilerin doğru ve güncel olduğunu kabul etmiş sayılırsınız. Tarafımızca yapılan kontroller sonucunda, verdiğiniz bilgilerde, yalan, hile gibi art niyetli yollara başvurmuş iseniz kaydınız silinebilir.
  -Site adı, telefon numarası, iş yerlerinin açık adresi veya açık adresini anımsatıcak yazıları profil alanına yazmak.
  -Tc Kimlik Numarası, Yaşanılan yerin Açık Adresi gibi bilgilerin verilmemesi.
  -Hertürlü reklamsal, hakaret içerikli yazı veya resim ve siyasal içerikli yazı veya resim dini veya ırksal hakaret içeren uazı veya resim  profil bilgilerine konulmamalıdır.(Yorum ve Konu içerikleri içinde bu kural geçerlidir)
  Kayıt Kurallarına Uymazsanız Ne Olur? Profil bilgileriniz veya üyeliğiniz silinebilir, Kural ihlaline bağlı olarak siteden uzaklaştırılabilirsiniz.
  Yazlimindunyasi.com kural ihlalleri sonucunda oluşabilecek sorunlardan sorumlu tutulamaz.

  3-Hizmetlerin kullanımı : Sitemiz, tüm kullanıcılarımız için ücretsiz hizmetler sağlamaktadır. Bu servislerimizin içeriğinden tamamen servisi kullanan kullanıcı sorumludur, sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir. Yapılan kontroller, ziyaretçi ihbarları ve diğer yollarla servislerde kurallara uymadığı tespit edilen kullanıcının, kullandığı hizmete ve üyeliğine haber verilmeksizin son verilir. Bunların dışında bilgimiz dışında kalan alanlarda sitemiz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

  4-Üyelerin sorumlulukları :

  - Kullanılan servislerdeki her türlü görüş, fikir, düşünce ve yazının sorumluluğu ve Yazilimindunyasi.com'un muaf tutulması.

  - Her türlü bilgi, veri kaybının sorumluluğu

  - Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve Uluslararası sözleşmelerde kabul edilmiş olan ilke ve kurallara uyma ve sorumluluğu kabul etme.

  - Diğer üyeleri tehdit, taciz gibi uygun olmayan hareketlerle zor durumda bırakmama.

  - İzin alınmadan reklam yapmama.

  - Kullanmış olduğu hizmetlerdeki her türlü sorumluluğu kabul etme.

  - Yazilimindunyasi.com'a, sunmuş olduğu servislerine dilediği gibi müdahele etme hakkının herzaman olduğunu kabul etme.

  - Yazilimindunyasi.com'a site, servisler ve üyeler üzerinde her türlü tasarruf hakkını verme.

  5-Kullanabileceğimiz Haklar : Bilgilerinizi gizlilik politikamız çerçevesinde her türlü teknolojiyi kullanarak çoğaltma, dağıtma, sergileme hakkını vermiş sayılırsınız.

  - Hizmetlerimiz, sitemiz belirli bir zaman durdurulabilir ya da tümüyle sona erdirilebilir. Bu nedenle Yazilimindunyasi.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.

  - Sitemiz ücretsiz hizmetler içermektedir. Ücretsiz hizmetleri ücretli hale, başlatabileceğimiz ücretli hizmetleri de ücretsiz hale getirebileceğimiz gibi, hizmetleri, sürekli veya geçici olarak kaldırılması hakkımız da herzaman bulunmaktadır. Bu yapacağız anlamına gelmemekte olup, yapma hakkımızın korunması amacını taşımaktadır.

  - Bu sözleşmeye ilave maddeler ekleme veya varolan maddeleri değiştirme hakkımız saklıdır. Üyelerin servislerimizi kullanmaya devam etmeleri durumunda bu maddeleri kabul etmiş olduğu sayılır.

  - Üye sayfalarıyla ilgili tüm sorumluluğun üyelere ait olduğu ve bu nedenle Yazilimindunyasi.com'un sorumlu tutulamaması hakkı.

  6-Gizlilik : Tüm kurallar gizlilik politikamız çerçevesinde kullanılacaktır.

  7-Garanti : Yazilimindunyasi.com servislerini devam ettirme amacını ilke edinmiş olsa da servisleri için herhangi bir garanti sunmaz. Bu nedenle uğrayabileceğiniz maddi ve manevi zarardan dolayı sorumlu tutulamaz.

  8-Kurallara UYMAZSANIZ ne olur? : Yazilimindunyasi.com, uyarı mesajı gönderebilir, bilgileriniz ve üye kaydınız haber verilmeksizin silinebilir, yasal yollara gidilebilir.

  9-Diğer : Bu anlaşma, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde sözkonusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. İş bu sözleşmenin uygulanması sırasında doğacak her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
   
  10-Makale : Sitemize eklenen makalelerden, o makaleleri ekleyen kişiler sorumludur. www.yazilimindunyasi.com bu makalelerden veya hak ihlalinden dolayı sorumlu tutulamaz. Hak ihlali durumu kanıtlanırsa makale istek doğrultusunda sitemizden silinebilir ve makaleyi ekleyen kişi sitemizce cezalandırılır.
   

  Uyarı : Burada yazılmış olan maddeler sitemizde olduğu gibi forum sayfamızdada geçerlidir.

   

  Yazilimindunyasi.com